Завантаження...

Туристичне страхування

Страхування, що вас захищає

Туристичне страхування

Розрахувати вартість страхування
Переваги оформлення туристичного страхування онлайн
  • Оплата онлайн
  • Оформлення та оплата за 2 хвилини 24/7
  • Доступне оформлення в будь-який час доби
  • Роздруковувати поліс не обовязково
  • Електронный полис дешевше папирового на 10 %
  • Покриваючи всі витрати у разі хвороби та нещасних випадків під час подорожі за кордон
  • Страхова компания акредитована у всіх странах Европи
;

Як купити туристичну страховку

КРОК 1
Розрахуйте вартість полісу
КРОК 2
Заповніть форму і замовте онлайн
КРОК 3
Отримайте поліс на email або як вам зручно

Наявність туристичного страхування – обов'язкова умова для відвідування багатьох країн світу. Такий поліс може охоплювати як винятково медичні послуги, так технічні й адміністративні. Головне його призначення полягає в захисті туриста від непередбачених витрат, пов'язаних зі своєю безпекою і здоров'ям під час перебування на території іншої країни.

Для подорожей Україною

Туристична страховка стане в пригоді не тільки за кордоном, а й у подорожах Україною. Її оформлення для іноземців обов'язкове, а резиденти можуть користуватися такою послугою опційно. Страховка для подорожей Україною покриває такі витрати:

  1. На невідкладну амбулаторну допомогу – оплату запису до лікаря або виклику швидкої допомоги в разі нездужання (підвищеної температури, жару, отруєння).
  2. На невідкладну стаціонарну допомогу – за необхідності госпіталізації для терапії, обстеження, термінового хірургічного втручання.
  3. На невідкладну стоматологію – у разі гострого зубного болю і запалення.
  4. На обсервацію – оплату витрат з утримання під час перебування на карантині.
  5. На депортацію, репатріацію, евакуацію – для оплати перельоту для нерезидентів країни на батьківщину з різних причин.

Туристична страховка по Україні оформляється для осіб віком від 1 до 75 років. Самостійно купити поліс дозволено повнолітнім громадянам від 18 років, на дітей його замовляє батько або законний опікун. Термін дії такої страховки визначається тривалістю подорожі. Мінімальний термін дії становить 1 день.

Для тих, хто їде за кордон

Туристична страховка за кордоном може знадобитися в будь-який момент. Новий клімат, специфічна кухня і вода, недоступність звичних медикаментів і мовний бар'єр можуть створити неприємну ситуацію. За наявності туристичної страховки розв'язати такі питання можна набагато швидше і дешевше, ніж своїми силами.

Стандартний поліс включає аналогічні опції, як і страховка для подорожей Україною: покриття витрат на швидку допомогу в разі гострого запального процесу. Розширена страховка додатково включає адміністративну підтримку, до якої входять:

  • компенсація за втрату, затримку або пошкодження багажу;
  • покриття витрат на придбання засобів першої необхідності в разі затримки багажу понад чотири години;
  • відшкодування коштів за оплату проживання понад запланований час, а також проїзні документи в разі передчасного повернення додому.

Крім таких послуг, розширений поліс може включати розділ технічної допомоги для тих, хто подорожує автомобілем. До нього входить покриття витрат евакуатора до найближчої станції технічного обслуговування в разі поломки або аварії, а також доставка комплектуючих для ремонту.

Щоб скористатися туристичною страховкою за кордоном, важливо відразу після настання страхового випадку сповістити про нього свого страхового агента. Усі подальші дії мають бути обумовлені та схвалені страхувальником. У разі самовільного прийняття рішень страхова компанія може відмовити у виплаті страховки.

Подорож до країн Шенгену

Усім туристам, які планують візит до країн Євросоюзу, що входять до співдружності Шенгенської угоди, потрібна медична страховка. Її особливість полягає в конкретній вимозі до суми покриття – від 30000€. Поліс можна оформити на період від 15 днів до року. Існує кілька різновидів страховок для країн Шенгену – разові та багаторазові. Останні підходять для мандрівників, які планують кілька візитів до Європи. Завдяки їй не доведеться щоразу заново оформляти поліс.

Вартість туристичної страховки в Шенгенську зону залежить від віку клієнта, мети поїздки (екскурсії, робота, екстремальний туризм) і наявності додаткових послуг. Згідно з індивідуальними параметрами визначається ступінь ризику поїздки. Чим він вищий – тим більша ціна страховки.

Страхування для Шенгенської зони часто критикують у дорогій ціні, але, якщо настає страховий випадок, туристи переконуються у виправданості такої вартості. Медицина в Європі важкодоступна і дорога. Місцеві жителі змушені чекати на свій прийом у лікаря від кількох тижнів до місяців. Захворювання і нещасні випадки для туриста, незнайомого з місцевими реаліями та особливостями надання медичної допомоги, можуть обернутися серйозним випробуванням і повністю зруйнувати плани візиту. Страховка не тільки допомагає впоратися з непередбаченими витратами, а й спрощує організацію лікування.

Туристичну страховку можна придбати на умовах франшизи. Такий поліс коштує дешевше, але його основна умова полягає в тому, що клієнт зобов'язаний із власних коштів покрити певну частину страхових витрат. Сума такої франшизи може бути встановлена в грошовому еквіваленті або процентному співвідношенні від загальної суми страховки.